B170PW04 V0

| Panel Model | B170PW04 V0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1440×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B170PW04 V0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 367.2×229.5 mm |
| obrys | 382.2×246.8×10 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastný pomer | 700:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 6/2 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO B170PW04 V0.
AUO B170PW04 V0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B170PW04 V0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B170PW04 V0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B170PW04 V0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO B170PW04 V0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B170PW04 V0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B170PW04 V0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B170PW04 V0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B170PW04 V0"
- AUO B170PW04 V0
- Datasheet B170PW04 V0
- Obrázok B170PW04 V0
- Cena B170PW04 V0
- Distribútor B170PW04 V0

